Evden Eve Nakliyat Yenişehir

Evden Eve Nakliyat Yenişehir

Evden Eve Nakliyat Yenişehir

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere güvenle taşımak istediğinizde Yenişehir Evden Eve Nakliyat firması beklentilerinize yanıt verecektir. Uzun bir süredir bu alanda faaliyet gösteren firmamızda kurumsal hizmetler sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranılmakta, personel eğitimi konusunda da gerekenler yapılmaktadır. Her personel, taşıma süreci ve eşya güvenliği konusunda baştan eğitim alır. Bu durum hizmetlerde ekstra avantaj sağlar.

Ekspertiz Taşımacılığı

Ekspertizler sigorta firmaları tarafından yetkilendirilen kişilerdir. Sigortası yapılacak olan bir eşyanın listesini ve durumunu ortaya çıkarırlar. Nakliyat işlemlerinde de taşınacak olan eşyaların yolda olası zararlarının engellenmesi için bir liste hazırlanır ve buna göre zarar tespiti yapılarak sonuca ulaşılır. Kaza, çalınma, kayıp benzeri durumlarda sigorta firması sözleşme kapsamında zararı karşılayacaktır. Bu noktada sözleşme kapsamına müşterilerin dikkat etmesi gerekir. Çünkü içerikteki eşya güvencesi kapsamı bilinmediğinde sonuçların farklı olma potansiyeli de bulunmaktadır.

Şehirlerarası Taşımacılık

Yenişehir Evden Eve Nakliyat firmamız ilk faaliyetlerine şehir içerisinde başlamış, sonraki dönemlerde de kapasitesini genişleterek şehirlerarası platformda varlığını sürdürmüştür. Bir şehirden başka bir şehre eşyaların taşınması süreç açısından önemli ayrıntılar içerir. Taşımacılık işlemlerinin en sağlıklı biçimde devam etmesi için firmamızdan güvenle eşyalarınızı nakil ettirebilirsiniz. Firmamız zaman açısından da size beklentilerinizi verecektir.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık, çok yüksek katlara ulaşım olmayacağı için gereken bir durumdur. Örneğin 15. kattan eşyaların indirilip çıkarılması için bir araç ihtiyaç vardır. Bu olmadığında bina içerisindeki asansör kullanılır ve bu ciddi teknik sorunlara neden olabilir. İnsan gücüyle de taşınması mümkün olmadığı için bu araçların olması gerekir. Asansörlü araçların kullanımı bazı müşteriler için risk yaratabilir. Ancak bu riskin aslı bulunmaz. Arca yükleme yapan personel hali hazırda eğitimli olduğu için olası riskleri önceden tahmin eder. İndirme ve çıkarma işlemlerinde eşyaların düşmemesi ve aracın genel dengesini bozmaması sağlanır. Bu şekilde yapılan taşıma hr açıdan kazançlıdır. Çünkü zaman ve iş gücü bakımından hem bireysel hem de kurumsal faydalar getirir.

Asansörlü Taşımacılık İşlemi Ücreti

Asansörlü taşımacılık işlemlerinde ücretler diğer standart taşımaya göre daha yüksek rakamlardan sunulur. Bunun nedeni araç donanımı ve sağladığı kazançtır.

Fuar Alanı Kurumsal Taşıma Hizmeti

Kurumsal taşımacılık işlemleriyle de dikkat çeken Yenişehir Evden Eve Nakliyat firmamız sadece ev eşyaları için değil farklı sektörlerdeki iş yerleri için de etkili taşıma çözümleri geliştirir. Örneğin fuar alanları bu kurumsal taşımacılıkta en sık karşılaşılan yerlerdir. Sadece belirli bir dönem için fuar alanlarında sergilenen firma malzeme ve hizmetleri hızlı biçimde kurulup aynı hızla taşınmalıdır. Bu taşınmanın personellerimiz tarafından yapılması süreci hızlandıracaktır.  Hızlandırılan süreç işleyişin çok daha kolay devam etmesi için de ideal zemin yaratır. Firmamızdan taşımacılık alanında tüm kategorilerde beklentilerinizi yetkililere güvenle iletebilirsiniz. Ayrıca depolama gibi ekstra hizmetler için de başvuru yapabilirsiniz.