Yenişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yenişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yenişehir Evden Eve Nakliyat 

Yenişehir Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık arayışında olan tüm potansiyel müşterilerimize kapsamlı bir taşımacılık hizmeti verilmektedir. Uzun süreden bu yana hizmetler devam eden firmamızda müşteri memnuniyeti odaklı şekilde taşımacılık hizmeti verilir. Yenişehir’da önce küçük çaplı başlayan taşımacılık hizmetleri sonraki dönemlerde daha kapsamlı bir hal almış ve şehirlerarası düzeyde devam etmiştir. Firmamız eşyalarınızın bir yerden başka bir yere götürülmesi için sistemli bir çalışma içerisindedir.

Sigortalı Taşımacılık

Taşımacılığın sigortalı olarak yapılması, eşyalarınızın zarar görmemesi bakımından en kritik noktalardan biridir. Sigortalı taşımacılıktan kasıt, önceden bir ekspertizin eşyalarınızın listesini çıkarması ve taşıma işlemi bittikten sonra bu listedeki eksikliklerin sigorta firması tarafından karşılanmasıdır. Ancak bu noktada sigorta firmasıyla yapılan sözleşmenin detayların dikkat etmek gerekir. Sözleşme kapsamı dahilinde olmayan durumlar için firma ödeme de yapmayacaktır. Bu nedenle müşterilerin kapsamlı şekilde detayları öğrenmesi ve buna göre davranması gerekir. Sigortalı taşımacılık olmadığı zaman müşterinin de firmanın da mağdur olması an meselesidir.

Şehir İçi Taşımacılık

Bulunduğunuz ev ya da iş yerindeki eşyaları aynı şehir içinde farklı bir yere taşıtmak istediğinizde Yenişehir Evden Eve Nakliyat firmamıza güvenle başvurabilirsiniz. Taleplerinizi iletirken adres ve diğer detayları yetkili personele iletmeniz yeterli olacaktır.  Belirlenen zaman içinde eşya yoğunluğuna göre bir araç size gelir ve daha sonra taşıma işlemleri gerçekleşir. Zaman konusunda firmamız sorunsuz nakil işlemi gerçekleştirir.  Trafik dışında ekstra sorunların olmaması için tüm önlemleri alır.

Donanımı Yüksek Araçlar

Firmamız bünyesindeki araçların hepsi tüm beklentilerinize karşılık verecek şekilde ayarlanmıştır.  Az eşya taşıması olması gerektiğinde ve normalden daha fazla eşya yükü olduğunda ayrı şekilde buna yönelik araçlar bulunur. Ayrıca yüksek katlardaki eşyaların indirilip çıkarılması için de asansörlü araçlar kullanılmaktadır. Bu araçlar 15 kata kadar çıkabilmektedir. Eşyaların indirilip çıkarılması sırasında herhangi bir şekilde risk oluşmaz. Bunun nedeni hem aracın yavaş hareket etmesi hem de denge ve korumanın iyi ayarlanmasıdır. Bunun dışında araç donanımı gereği en modern araçlar taşıma işlemlerini yapar ve bunlar yolculuk sırasında eşyaların zarar görmesini engeller.  Belirlenen süre içinde en az hasarla taşımacılık işlemi de gerçekleşmiş olur.

 

Eşya Depolama Hizmeti

Yenişehir Evden Eve Nakliyat firmamız sadece taşımacılık işlemleri için değil eşya depolama alanlarında da kapsamlı bir hizmet verir. Depolama alanlarında kendi eşyalarınızı dilediğiniz kadar bekletebilir, hiçbir zarar görmeden özel hayata müdahale etmeden güvenle saklanmasını sağlayabilirsiniz. Depolama alanlarından sorumlu personeller bu alanı hr türlü çevresel koşullara karşı hazırlamaktadır. Yani güneş, yağmur, rüzgâr kar ya da diğer durumlardan eşyalar zarar görmez. Ayrıca yine bu alanlar için de sigorta işlemi geçerlidir. Yani nakliyat hizmetinde olduğu gibi burada da önceden eşyalarınızın listesi çıkarılır ve en son değerlendirme yapılır. Kurumsal yapıdaki firmamız size çok yönlü hizmet verir.